Profesjonalne lakierowanie

Od projektowania do realizacji

Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie uszlachetniania powierzchni, wykorzystując najnowocześniejsze technologie lakierowania natryskowego.

W przypadku lakierowania niezbędna jest ogromna precyzja oraz stalowe nerwy – tak naprawdę wystarczy jeden niewłaściwy ruch, żeby zniweczyć całą pracę. My stawiamy na jakość i profesjonalizm. Dysponujemy nowoczesnym i profesjonalnym sprzętem, posiadamy 3 komory lakiernicze. Nasz doświadczony personel lakierni działa sprawnie, pewnie i bezpiecznie.

Stawiamy na kompleksowość usług i dlatego w ramach naszej działalności wykonujemy również lakierowanie na mokro kompozytów i innych wyrobów. Lakierujemy precyzyjnie różnorodne detale, u nas mają Państwo gwarancję najwyższej jakości i powtarzalności procesu. Lakierowanie zapewnia praktyczne korzyści, m.in. większą trwałość poszczególnych elementów, odporność na ścieranie i inne uszkodzenia. Dodatkowo lakierowanie poprawia również estetykę tworzyw sztucznych. Zapewniamy najwyższy standard wszystkich usług.

Wszystkie usługi

Laminaty i kompozyty

Produkujemy laminaty i kompozyty w różnych technologiach. Nasze produkty mogą być dowolnego kształtu, na bazie żywicy, żelkotu i włókna szklanego.

Termoformowanie

Oferujemy termoformowanie standardowe oraz gabarytowe (okno tłoczenia 3 x 2 m).

Obróbka frezarką CNC

Obrabiamy formy, modele, detale z płyty MDF, sklejki, laminatu, aluminium, drewna oraz ABS czyli tworzywa termoplastycznego, frezarką CNC 5-osiową 2 x 4 m o wysokości roboczej 90 cm.

Profesjonalne lakierowanie

Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie uszlachetniania powierzchni, wykorzystując najnowocześniejsze technologie lakierowania natryskowego.

Projektowanie

Wsłuchujemy się bacznie w potrzeby i życzenia naszych klientów. Każda ich wizja, poparta naszą wiedzą i doświadczeniem, przelewana jest na papier, powstają odręczne rysunki, szkice, rysunki techniczne, fachowe obliczenia i kalkulacje.

modelarnia

Modele powstające w naszej modelarni to etap pośredni między wizją i wyobraźnią, a ich urzeczywistnieniem. Etap na papierze ukazuje się w trzech wymiarach. Tutaj można już zweryfikować swoje wyobrażenia i po raz pierwszy zobaczyć je na żywo.