Obróbka frezarką CNC

Od projektowania do realizacji

Obrabiamy formy, modele, detale z płyty MDF, sklejki, laminatu, aluminium, drewna oraz ABS czyli tworzywa termoplastycznego, frezarką CNC 5-osiową 2 x 4 m o wysokości roboczej 90 cm.

Nowoczesny przemysł wymaga wykorzystania coraz bardziej skomplikowanych części, które da się uzyskać jedynie przy pomocy odpowiednich technologii. Dobrym tego przykładem jest frezowanie CNC. Dzięki włączeniu do procesu obróbki komputerowo sterowanych urządzeń osiąga się należyty poziom precyzji, a to przekłada się na wysokiej jakości elementy oraz pełną powtarzalność. Nasz rozbudowany park maszynowy jest w stanie zrealizować dosłownie każdy projekt zakładający frezowanie materiałów.

Wytworzenie elementu o określonych kształtach i detalach odbywa się przy pomocy maszyny CNC 5-osiowej o powierzchni roboczej wymiarach 2 x 4 m i wysokości 90 cm. Na specjalnie przygotowanym do tego celu stole umieszcza się blok materiału, a następnie ustala się szczegóły obróbki. Mowa m.in. o wymiarach, płaszczyznach czy drobnych elementach na powierzchni, które muszą się pojawić. Usługi frezowania CNC realizuje się również poprzez dobranie odpowiedniego frezu oraz metody. A to tylko dzięki współpracy doświadczonego personelu i dobrej maszyny CNC.

Wszystkie usługi

Laminaty i kompozyty

Produkujemy laminaty i kompozyty w różnych technologiach. Nasze produkty mogą być dowolnego kształtu, na bazie żywicy, żelkotu i włókna szklanego.

Termoformowanie

Oferujemy termoformowanie standardowe oraz gabarytowe (okno tłoczenia 3 x 2 m).

Obróbka frezarką CNC

Obrabiamy formy, modele, detale z płyty MDF, sklejki, laminatu, aluminium, drewna oraz ABS czyli tworzywa termoplastycznego, frezarką CNC 5-osiową 2 x 4 m o wysokości roboczej 90 cm.

Profesjonalne lakierowanie

Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie uszlachetniania powierzchni, wykorzystując najnowocześniejsze technologie lakierowania natryskowego.

Projektowanie

Wsłuchujemy się bacznie w potrzeby i życzenia naszych klientów. Każda ich wizja, poparta naszą wiedzą i doświadczeniem, przelewana jest na papier, powstają odręczne rysunki, szkice, rysunki techniczne, fachowe obliczenia i kalkulacje.

modelarnia

Modele powstające w naszej modelarni to etap pośredni między wizją i wyobraźnią, a ich urzeczywistnieniem. Etap na papierze ukazuje się w trzech wymiarach. Tutaj można już zweryfikować swoje wyobrażenia i po raz pierwszy zobaczyć je na żywo.