30-letnie doświadczenie

Jesteśmy firmą rodzinną

Jesteśmy firmą rodzinną, która od ponad 30 lat zajmuje się produkcją wyrobów z laminatów poliestrowych wzmacnianych włóknem szklanym. Nasza praca to nasza pasja , którą dzielimy z profesjonalnym i zmotywowanym personelem. Działalność naszej firmy rozpoczęliśmy od produkcji elementów aerodynamicznych (kabiny sypialne, spojlery i owiewki). Jesteśmy również producentem poliestrowych niecek basenowych.

Naszą firmę tworzą ludzie : sprzedawcy, konsultanci, projektanci, modelarze, lakiernicy, monterzy, operatorzy maszyn, tapicerzy i wielu innych. To dzięki ich wiedzy, kreatywności i zaangażowaniu jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu i zadaniu.

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszyn i urządzeń, oraz dobrą i sprawdzoną technologią, które to wykorzystujemy również do produkcji elementów z innych dziedzin życia i przemysłu medycznego, szkutniczego, samolotowego, samochodowego, ogrodnictwa, kolejnictwa, itp.

Nasze wieloletnie doświadczenie i praca zaangażowanego personelu poparte są certyfikatami systemów zarządzania jakością ISO oraz certyfikatami bezpieczeństwa PIMOT.

Dowiedz się więcej

Profesjonalne biuro projektowe

Projekt w oparciu o sugestie i wymogi klienta, stworzony przez nasze profesjonalne biuro projektowe lub na bazie projektu klienta.

1.

Produkcja
prototypu

2.

ZATWIERDZENIE
prototypu

3.

PRODUKCJA
FORMY

4.

Zatwierdzenie
prototypu

5.

Produkcja
seryjna

Jakość i technologia

Najnowsza technologia i kontrolowane procesy produkcyjne

Dzięki naszemu 30-letniemu doświadczeniu w produkcji wyrobów laminowanych z użyciem żelkotów i żywic wykazujemy doskonałą znajomość w tym zakresie. Jesteśmy na bieżąco z wszelkimi nowościami w zakresie stosowanych przez nas surowców. Rozwijamy się razem z branżą, stosujemy nowoczesne technologie, a to wszystko w kontrolowanych warunkach produkcji. Dzięki zastosowanym procedurom i procesom, a także dobrym praktykom jesteśmy certyfikowanym producentem.

Dowiedz się więcej

Stosujemy surowce najwyżej jakości

Dzięki współpracy z dostawcami surowców o najwyższej jakości jesteśmy w stanie spełnić każde życzenie naszego klienta, a produkty nasze zapewniają komfort, funkcjonalność i bezpieczeństwo ich użytkowania.

Dowiedz się więcej